Regizor

SC SINEVIZYON TV PRODUCTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regizor Montaj

Stii sa lucrezi in echipa, ca lider sau ca simplu jucator, stabilesti obiective indraznete si stii sa construiesti planuri concrete si strategii realiste ca sa iti atingi tinta?

- Responsabil cu regia de montaj/emisie in cadrul diverselor emisiuni, evenimente televizate
- Coordoneaza activitatea echipei in vederea realizarii creatiei artistice
- realizeaza emisiunile in direct
- colaboreaza cu redactorii, realizatorii si producatorii
- colaboreaza cu dir. de imagine
raspunde de calitatea emisiunilor din punct de vedere al selectie

CERINTE

- Minim 1 an de experienta;
- Comunicativ, empatic, motivat;
- Capacitatea de a lua decizii şi de a lucra sub presiunea timpului;
- Capacitate de a învăţa şi asimila rapid;
- Flexibilitate şi mobilitate;
- Adaptabilitate la schimbări;
- Orientare către rezultate.

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat + masa de pranz

Candidatul selectat are posibilitatea de a lucra intr-o companie multinationala producatoare a unora dintre cele mai populare emisiuni de televiziune.Compania are birourile in Stefanestii de Jos, Judetul Ilfov.