Registrator Popriri- Centru de Procesare

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste activitatile aflate in sarcina Bancii in ceea ce priveste procesarea operatiunilor noncash ale clientilor in baza documentelor primite in format scanat din sucursale:
- ordine de plata (lei si valuta);
- schimburi valutare pe cont;
- remiteri de instrumente de plata debit;
- alte activitati conexe privind activitatile de procesare operatiuni;
- asigura servicii de secretariat, administrativ si receptie pentru Centrul de Procesare;
- primeste si transmite corespondenta si semneaza de primire;
- inregistreaza toate documentele primite in registrul de intrari/ iesiri;
- stabileste legaturi telefonice, preia si transmite mesaje);
- tine evidenta documentelor aferente ariei sale de responsabilitati.

CERINTE

- absolvent studii superioare;
- cunosterea limbii engleze (vorbit si scris foarte bine);
- cunostinte de PC (Word si Excel);
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare dupa numai 6 luni de la angajare;
- sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- meritocratie - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!