Regional Sales Manager – online advertising

Avip Promedia

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vanzari a companiei în vederea cresterii business-ului
- Vizitarea clientilor si mentinerea în permanenta a contactului cu acestia în vederea dezvoltarii propriilor business-uri
- Atingerea target-ului de vanzari stabilit de companie
- Prospectarea continua a pietei auto
- Identificarea de noi clienti, negocierea de contracte cu acestia
- Intocmirea rapoartelor de vanzari
- Mentinerea unei bune imagini a companiei.

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, negociere si convingere
- Incredere in propriile forte, spirit de echipa
- Persoana serioasa, determinata si ambitioasa
- Cunostinte bune de utilizare a internetului
- Experienta in vanzari directe – constituie avantaj
- Experienta in domeniul auto – constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit
- Oportunitati mari de castig
- Comision din vanzari ( 25-50% din incasari )
- Flexibilitate in organizarea programului si a activitatii
- Suport pentru rezultate excelente
- Exclusivitate pe zona/regiune in functie de rezultate.

AUTOcatalog.ro este cea mai buna solutie de promovare online pentru companiile cu activitati in domeniul auto. Obiectivul principal al platformei AUTOcatalog este de a facilita cat mai eficient interactiunea dintre furnizorii de servicii si produse auto cu clientii/consumatorii lor.