Regional Sales Manager - Bucuresti

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si conduce intreaga activitate de vanzare si distributie de pe zona alocata
- Supervizeaza activitatea personalului din subordine
- Gestioneaza procesul de instruire a tuturor angajatilor din subordine
- Urmareste si analizeaza evolutia pietei si a concurentei

CERINTE

- studii superioare
- experienta in FMCG – minim 3 ani
- experienta intr-o functie de conducere – minim 3 ani
- cunostinte de management buget
- orientare spre performanta si dezvoltarea afacerii;
- personalitate dinamica cu initiativa
- abilitati de negociere, organizare si planificare;
- aptitudini de comunicare, spirit de echipa;
- cunoscator al limbii engleze
- cunostinte operare PC
- posesor permis conducere categ. B -minim 1 an

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o multinationala;
Pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.