Regional Sales Manager

DELPHI ELECTRIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant zonal pentru Bucuresti si zona Romania-Sud pentru Delphi Electric, distribuitor unic pentru sisteme de incalzire electrica si radianta marca FLEXEL (U.K)
- dezvoltarea si consolidarea retelei de parteneri zonali (electricieni/instalatori/magazine)
- suport pre/post sales pentru clienti/parteneri
- vanzari directe spre clienti agenti economici si PF
- promovare produse, organizare prezentari, demonstratii practice, participare targuri/evenimente, rapoarte saptamanale
- Realizarea targetului de vanzari pe zona.

CERINTE

- Preferabil cu experienta anterioara in vanzarea de sisteme de incalzire electrica in pardoseala
- Experienta in domeniul electric si sisteme de incalzire
- Flexibilitate - deplasari in tara si munca pe teren (80% teren, 20% lucru de acasa, prin internet)
- Carnet conducere
- Limba engleza: nivel mediu si conversational
- Cunostinte excelente de Microsoft Office si navigare internet
- Abilitati demonstrabile in vanzari: capacitate de convingere si negociere, determinare, creativitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + procent vanzari. Posibilitatea unei cariere in management si/sau vanzari, intr-o companie multinationala in expansiune.

Distribuitor national a sistemelor de incalzire electrica si radianta marca FLEXEL (U.K.)