Regional Partnership Coordinator BCR – VIG : Zona Bucuresti Capitol

Capitol Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia Regional Partnership Coordinator BCR – VIG va fi o reala provocare pentru oricine isi doreste sa iasa din rutina si sa aiba parte de actiune in fiecare zi.

Pe scurt, roul tau principal va fi de a coordona la nivel regional implementarea si desfasurarea in bune conditii a parteneriatului national dintre grupurile BCR si VIG, conform strategiei de grup.

Zona acoperita include judetele : Bucuresti, Dambovita, Giurgiu si Teleorman asadar trebuie sa iti placa sa calatoresti mai tot timpul, la volan !

In cazul in care, experienta ta profesionala este de minim 5 ani si include:

CERINTE

 Coordonarea echipelor de vanzari directe
 Training pentru agentii de vanzari
 Monitorizarea rezultatelor si masurarea performantei agentilor
 Dezvoltarea de programe pentru imbunatatirea proceselor de vanzare
 Experienta in domeniile asigurari si bancar,

si daca ai:

 Studii superioare
 Abilitati in utilizarea suitei MS Office, in special Excel, Word si PPT
 Abilitati de vanzare, negociere, coordonare si prezentare
 Carnet de sofer categoria B,

iar tu ca persoana esti:

 Orientata catre rezultate
 Analitica si organizata
 Autodidacta
 Dedicata obiectivelor asumate
 Empatica si flexibila in gindire
 Intreprinzatoare si entuziasta

atunci detii profilul candidatului pe care il cautam.

Daca doresti sa ne convingi ca tu esti cel mai potrivit/a pentru aceasta pozitie, aplica pe Myjob.ro si trimite-ne scrisoarea ta de intentie la office@capitolbroker.ro cu Subiectul : Candidatura pentru pozitia Regional Partnership Coordinator BCR – VIG: Zona Bucuresti Capitol.

BENEFICII OFERITE

Pachetul de motivare include salariu fix si parte variabila din vanzari, beneficii pentru produsele VIG si BCR, precum si alte tipuri de avantaje.

Compania noastra, care are ca actionari companiile din Grupul VIG – Vienna Insurance Group – www.vig.com - Omniasig, BCR Asigurari de Viata si Asirom, gestioneaza parteneriatul strategic dintre BCR Erste si VIG la nivelul intregii tari.

Acum 5 ani am dat startul acestui proiect in Romania si de atunci ne aflam in plina dezvoltare.