Regional Key Account Executive

EXCON EXPERT HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea relatiilor de afaceri in concordanta cu nevoile angajatorului
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti cat si promovarea imaginii companiei
- Disponibilitate pentru efectuarea de deplasari, atat in tara, cat si strainatate pentru perioade mai lungi de timp
- Analiza oportunitatilor de dezvoltare conform strategiilor manageriale
- Prospectarea permanenta a pietei in vederea identificarii de noi nise; analiza mediu de afaceri, evolutie parteneri, actiuni ale concurentei, etc.

CERINTE

- Studii superioare finalizate cu examen de licenta.
- Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani in orice domeniu de activitate
- Capacitate de negociere si atitudine orientata catre solutii si rezultate
- Flexibilitate si spirit de initiativa
- Persoana pro-activa
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat.
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Training specializat in cadrul companiei
- Posibilitati de promovare in plan profesional si de dezvoltare a carierei intr-o organizatie cu arie internationala de acoperire
- Pachet salarial atractiv, incluzand asigurare medicala, bonusuri de performanta
- Pachet pentru relocare geografica.

EXCON EXPERT HR isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiectiv principal selectia si plasarea fortei de munca, cu cele doua segmente ale sale: servicii de informare si consiliere, respectiv servicii de mediere a muncii pe piata interna. Metodele si tehnicile folosite de catre specialistii nostri in recrutare, sunt diferite, in functie de natura posturilor pentru care se efectueaza selectia cat si de cerintele de ordin psiho-profesional solicitate de catre clientii nostri.
EXCON EXPERT HR (www. excon.ro) recruteaza pentru clientul sau, importanta companie din domeniul energetic, pozitia de Regional Key Account Executive .