REFERENT RESURSE UMANE - SALARIZARE

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizeaza baza de date a programului de calcul a salariilor cu toate informatiile cerute de program
-opereaza in aplicatia software toate modificarile referitoare la salarii, prime si bonusuri, concedii, angajari si incetari contracte de munca si deruleaza procesul de salarizare
-calculeaza contributiile si impozitele aferente salariilor
-pregateste lunar declaratiile salariale si urmareste depunerea acestora
-intocmeste fisele fiscale ale angajatilor si supervizeaza expedierea lor catre angajati
-intocmeste analize de cost si salarizare si alte rapoarte solicitate de catre management

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte de legislatia muncii si a procedurilor de calcul salarial
- minim 1 an experienta in calcul salarial
- abilitati bune de comunicare, spirit analitic, atentie la detalii, rezistenta la stres, spirit de echipa.
- operare PC
- permis de conducere categ B
- curs de inspector RU

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 150 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1400 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.