REFERENT RESURSE UMANE

Adevarul HoldingSRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea dosarelor de personal si a carnetelor de munca, precum si operarea acestora
- Intocmirea documentelor de personal (contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii)
- Eliberarea de diferite tipuri de adeverinte
- Pastrarea evidentei concediilor de odihna si a concediilor medicale
- Completarea registrului unic al salariatiilor
- Intocmirea anunturilor pentru posturile vacante, recrutarea si selectia de personal
- Intocmirea fiselor de post.

CERINTE

- Studii superioare
- Atestat de inspector Resurse Umane
- Minim 1 an intr-o pozitie similara
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii
- Cunostinte operare PC, internet
- Abilitati de comunicare, relationare si invatare
- Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene stricte.

Adevarul Holding este unul dintre cele mai importante trusturi de presa romanesti ale carui produse au inregistrat cresteri spectaculoare.
In portofoliul Adevarul Holding se regasesc ziarul Adevarul - liderul ziarelor de calitate, Adevarul de Seara -cotidianul gratuit care ocupa primul loc in topul tirajelor la nivel national, Click! – tabloidul cu cea mai semnificativa ascensiune din presa romaneasca, revistele Click! Pofta buna!, Click! pentru femei, Click! Sanatate, publicatiile culturale Dilema Veche si Dilemateca, Foreign Policy Romania - editia romaneasca a prestigioasei reviste americane de „politica globala, economie si idei” si Forbes Romania - publicatia care abordeaza business-ul in maniere inovatoare. Adevarul Holding este prezent si pe piata internationala, ca publisher al cotidianului ucrainean Blik si al saptamanalelor Blik Women si Blik Cooking.

Compania Adevarul Holding considera echipa sa cu peste 1.000 de angaja¿i ca o familie, ne bazam pe activitatea ¿n echipa, recunoastere si promovare.
Pentru echipa noastra cautam: REFERENT RESURSE UMANE