REFERENT MARKETING

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine legatura telefonica cu clientii firmei privind comenzile, satisfactia clientului in raport de oferte, rezolvarea eventualelor reclamatii;
- Tine evidenta comenzilor si a vanzarilor;
- Intocmeste rapoarte periodice de activitate;
- Administreaza baza de date cu clientii si tine evidenta contractelor de vanzari;
- Dezvolta baza de date clienti;
- Alte activitati in cadrul departamentului marketing/economic.

CERINTE

- Absolventa studii superioare Economice;
- Experienta minim 1 an in relatii comerciale(eventual telemarketing);
- Cunostinte bune MS Office;
- Cunostinte de Limba Engleza la nivel mediu-avasat;
- Permis auto, categoria B, reprezinta avantaj.

Candidata ideala trebuie sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare, sa fie sociabila, amabila, loiala si implicata, sa aiba abilitati de telemarketing, sa fie meticuloasa, organizata, sa stie sa gestioneze/sa previna eventualele neintelegeri ce pot aparea in relatia cu clientii inca din faza incipienta.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar va fi cuprins intre 400-450 RON.
- Salariul in perioada de proba este de 400 RON.
- Se ofera telefon.
- Program de lucru L-V: 8.30-17.30, S: 8.30-13.30 / de 2 ori/luna
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro