Referent Marketing

OSTIA TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si dezvoltarea web-Site-ului firmei
Realizeaza studii privind satisfactia clientului, impactul campaniilor promotionale
Posteaza produse pe site
Promoveaza si inscrie site-ul pe plan national si international
Organizeaza activitati de promovare ale firmei, evenimente, lansari produse, campanii;
Redacteaza comunicate de presa, newslettere, update-uri, administrare web-site si continut Facebook.
Realizeaza analize si rapoarte de uz intern referitoare la imaginea firmei si la rezultatele acesteia
Concepe planuri de marketing, planuri de promovare
Se subordoneaza Directorului General

CERINTE

Studii superioare in marketing, grafica
Cunostinte avansate Photoshop, Corel Illustrator,
Cunostinte avansate administrare site, html, SEO
Cunostinte de promovare a site-urilor
Gandire pozitiva orientata catre solutii
Spirit de initiativa
Entuziasm
Creativitate
Abilitati de control si planificare
Gandire analitica
Abilitati de rezolvare a problemelor si luarea rapida a deciziilor
Flexibil(a), deschis(a), adaptabil(a)
Engleza - nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Grila de salarizare compusa din parte fixa si bonusuri, lunare si anuale.

Societatea face parte din grupul de firme Rovio Colection cu activitate de import- distributie a pieselor de schimb si accesoriilor destinate Industriei Alimentare si Horeca.