Referent de specialitate

Interamerican Romania Insurance Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea operatiunilor de incasari si plati cu numerar si intocmirea zilnica a registrului de casa;
Verificare documente, deconturi de cheltuieli, tinerea evidentei avansurilor acordate;
Realizarea raportarilor specifice prin intermediul aplicatiilor;
Dezvoltarea si mentinerea relatiile cu clientii companiei (asiguratii), dar si cu potentialii clienti ai acesteia;

CERINTE

Cunostinte avansate PC si contabilitate primara
Abilitati de comunicare
Abilitati de planificare si organizare a activitatii
Orientare spre client
Acuratete in indeplinirea sarcinilor
Asumarea responsabilitatii
Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Interamerican, parte a grupului Eureko, este una dintre companiile de asigurari de top din Romania, oferind o gama variata de asigurari de viata, asigurari generale si Medisystem, primul sistem integrat de servicii medicale.