Referent bancar relatii clienti, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Specialist bancar - relatii clienti pentru clientul nostru din domeniul bancar, Bucuresti.

Responsabilitati:
Asigura rezolvarea solicitarilor clientilor privind produsele si serviciile bancare.
Monitorizeaza activitatea clientilor, in vederea imbunatatirii satisfactiei acestora referitor la produsele oferite de banca si cresterea numarului de tranzactii desfasurate de acestia.

Perioada contractuala determinata de 6 luni.

Program de lucru: L-V 9:00 - 18:00, zona Unirii.
Pachet salarial oferit: 800 lei net + tichete de masa.

Pentru aplicatie, va rog sa trimiteti cv-ul dvs pe adresa i.achim@trenkwalder.com

CERINTE

- studii superioare economice, juridice, tehnice
- experienta in domeniul bancar constituie avantaj
- organizare, responsabilitate, atentie la detalii
- operare PC nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).