Redactori stiri online

Publimedia Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pe baza de voluntariat.

Activitatea ta la acest portal va fi un punct important in construirea cv-ului.

Scrii, iti exprimi opinia pe domeniul care te pasioneaza si in care doresti sa te dezvolti.

Articolele pe care le scrii apar sub semnatura ta (prenume si nume).

Lucrezi de acasa, flexibil, fiind necesare doar un PC si o conexiune la internet.

Nu conteaza localitatea in care te afli. (colaboram cu redactori aflati si dincolo de granitele tarii)

OFERIM - LA CERERE - ADEVERINTE DE PRACTICA / RECOMANDARI.

CERINTE

- Cunostinte de limba Engleza (scris, citit)
- Experienta operare PC si utilizare programe de baza
- Abilitatea de a compune texte de sinteza sau de analiza
- Reprezinta un avantaj: studii finalizate in domeniul acoperit in articole
- Reprezinta un avantaj: experienta anterioara in jurnalismul online, inclusiv blogging

BENEFICII OFERITE

voluntariat, in baza unor performante se acorda prime.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati online