Redactori articole, cartil, lucrari, proiecte, cursuri

GHOST WRITER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup Editorial cauta redactori din toata tara, cu sau fara experienta in domeniu.
Aceasta activitate presupune creare, scriere, redactarea, editare de:
- materiale literare, jurnalistice (articole tematice, editoriale, carti)
- materiale academice (referate, lucrari de licenta, lucrari diploma, proiecte, eseuri, cursuri de specialitate), pentru clientii editurii noastre.

Va rugam sa aplicati pentru acest job NUMAI daca aveti abilitatea de a va documenta rapid (online si la biblioteca) pentru redactarea de articole pe diverse teme, cursuri de specialitate si carti pentru clientii editurii noastre.

CERINTE

Cerinte:
- studii superioare finalizate.
- persoana organizata, dinamica si ambitioasa.
- experienta in redactare reprezinta un avantaj, experienta in domeniul online este ideala.
- abilitatea de a se documenta rapid utilizand surse variate, online si la biblioteca in vederea redactarii materialelor, colectare de informatii din toate mediile de informare.
- cunoasterea gramaticii limbii romane
- capabilitatea de a respecta termenele limta impuse

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Program flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa, de la servici sau din orice alt loc unde aveti timp liber, un calculator si internet (part-time sau full time)
- Instructiunile se primesc online
- Program flexibil ptr cei care au un job stabil.
- Va faceti singur programul asa cum doriti, eliminati rutina unui job de la 9 la 5
- Alegeti numai comenzile care le doriti si numai cand doriti
- Scoateti la lumina creativitatea si talentul dvs, va puteti dezvolta portofoliul profesional
- Daca aveti deja un loc de munca stabil puteti lucra suplimentar in timpul liber

Oferim:
- angajare cu carte de munca part time sau full time
- pachet salarial motivant compus din salariu fix + comision

Firma serioasa caută redactori (colaboratori, consultanţi) pentru realizare lucrări de licenţă şi materiale la comandă, din anul 2001 şi până acum suntem singurii din acest domeniu care:
# suntem prezenţi fizic având reprezentanţi de vânzări direct în mediul studenţesc în majoritatea centrelor universitare importante din ţară (universităţi de stat şi particulare)
# suntem prezenţi în mod activ având promovare (reclamă) plătită direct în mediul studenţesc, în majoritatea centrelor universitare din ţară.
# suntem o firma legal inregistrata, platitoare de taxe si impozite si ne desfasuram activitatea 100% legal.
ScriePentruBani.com vă oferă oportunitatea de a pune în aplicare şi de a îmbunătăţi abilităţile dumneavoastră de a scrie şi de a câştiga un venit substanţial bucurându-vă de un program flexibil.