Redactor revista online- voluntariat

Online Marketing Productions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scrisul este modalitatea prin care te exprimi cel mai bine? Noi iti oferim o modalitate foarte usoara si placuta de a acumula experienta. Tu vii la noi cu entuziasmul si dorinta de a invata ce presupune meseria de editor online iar noi iti punem la dispozitie toate resursele, cunostintele si experienta noastra pentru a iti aprofunda cunostintele in mediul online.

Responsabilitati

• propunerea unor subiecte de intres pentru cititorii online;
• postarea articolelor in programul editor;

CERINTE

- seriozitate si promptitudine
-peste 18 ani
-elemente de baza Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

Jobul este unul de practica voluntara cu posibilitatea de promovare dupa o perioada de timp.
Se ofera:
Training si un curs practic

• Scrisoare de recomandare, adeverinta de practica;

• Un portofoliu cu cele mai inspirate materiale publicate;

• Posibilitate de angajare la sfarsitul perioadei de practica;

• Invitatii la evenimentele care suntem parteneri;

100 Productions ofera servicii complete in domeniul web: Dezvoltare soft/web/baze de date, Email Marketing, Promovare si Optimizare website, Social Media Marketing, Hosting si Suport. Fiecare serviciu pe care il oferim este coordonat de un Project Manager si sustinut de o echipa specializata.