redactor

SC Elite Writing Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-foarte bun cunoscator al gramaticii limbii romane
-meticulos
-atent la detalii
-capabil sa respecte deadline-urile impuse
-limba engleza/franceza/spaniola reprezinta un avantaj

CERINTE

-respectarea cu strictete a termenelor limita impuse de catre client
-profesionalism in executarea sarcinilor impuse
-atitudine pozitiva si spirit de echipa
-viteza de redactare
-la cerere raportare asupra activitatii si sarcinilor impuse

BENEFICII OFERITE

-comision substantial din redactarea fiecarei comenzi
-bonificatii daca se depaseste target lunar de comenzi atribuite
-program flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa
-posibilitatea de a atinge venituri lunare substantiale pentru cei care proceseaza comenzile rapid
-contract de colaborare
-posibilitati de promovare

Observatie:
Acesta NU este un job de vanzari. Compania noastra se angajeaza sa gaseasca clientii si sa atribuie comenzile. Singura sarcina a redactorului este redactarea corecta si la timp a comenzilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere:
Suntem o companie care proceseaza comenzi cu caracter academic si literar. Jobul este unul de creatie, comenzile fiind foarte variate de la articole, lucrari de licenta si disertatie la eseuri si texte cu continut seo.