Recruitment Researcher

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam tineri studenti sau proaspat absolventi care doresc sa iti formeze experienta in domeniul resurselor umane. Vei fi implicat in proiecte variate si interesante. Programul de lucru este flexibil in functie de disponibilitatea de a lucra (4/6 ore pe zi).

Responsabilitati:
- Administrare baza de date
- Formatare CV-uri pe sablonul companiei
- Research pentru diverse proiecte de recrutare
- Programare interviuri
- Alte taskuri aferente

CERINTE

- Disponibilitate de a invata si retine pasii de baza in recrutare
- Rabdare, calm, atentie sporita la detalii
- Persoana sociabila, open-minded, de incredere

BENEFICII OFERITE

- Adeverinta de practica
- Scrisoare de recomandare
- Know – how acumulat in domeniul recrutarii
- Mediu de lucru placut

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.