Recruiter-mobilitate internationala

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza cererile de recrutare si selectie a volumelor de candidati cerute de clientii din Italia (pentru posturi de soferi, mecanici, ingineri etc) ;
• Stabileste cu clientul toate detaliile procedurale referitoare la derularea proiectului;
• Realizeaza procesul de recrutare si selectie, accesand toate canalele
favorabile gasirii rapide a candidatilor ;
• Creeaza si gestioneaza baza de date cu candidati.

CERINTE

• Studii superioare;
• Experienta de minim 1 an intr-o agentie de servicii de resurse umane, pe proiecte similare;
• Cunostinte avansate de limba engleza;
• Operare PC (MS Office.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.