Receptionista

Roiboos Garden SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor;

- preluarea apelurilor telefonice si oferirea de informatii necesare clientilor;

- primirea si verificarea corespondetei;

- efectuarea programarilor;

- mentinerea evidentei programarilor.

CERINTE

- studii superioare in curs sau finalizate;

- experienta in domeniu constituie un avantaj;

- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);

- excelente abilitati de relationare si comunicare cu clientii;

- atitudine proactiva, implicare spirit de echipa;

- limba engleza- nivel avansat;

- abilitati de organizare si planificare;

- abilitati de multitasking;

- dorinta de a invata lucruri noi;

- aspect fizic placut, ingrijit.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;

- salariu atractiv plus bonusuri de performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

"Frumusetea vine din interior"
THE GARDEN Clinic este un nou concept pe piata romaneasca care combina Tratamentele de Frumusete de ultima ora cu Nutritia si Dezvoltarea Personala care impreuna garanteaza succesul interventiilor din Clinicile noastre.
Privim dincolo de limitele fizice ale corpului uman si impreuna cu cele mai Noi Tehnologii si Echipa de Top Profesionisti vom oferi clientilor tratamente personalizate care vor spori efectul rezultatelor prin metodele de detoxifiere asociate fiecarui tratament care vor accelera regenerarea.