RECEPTIONER

SC PIER CONFERENCE & SPA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti;
2. primirea si cazarea clientilor;
3. intocmirea actelor necesare cazarii clientilor (contracte de turism, urmarirea si incasarea platilor);
4. promovarea serviciilor oferite clientilor;
5. solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor inregistrate;
6. medierea conflictelor si rezolvarea reclamatiilor clientilor

CERINTE

-Persoana serioasa, loiala, atenta la detalii, statornica.

BENEFICII OFERITE

Functie de performante se poate oferi cazare gratuit pentru cei din provincie, mese zilnice, etc.

Situat in centrul orasului Bucuresti, complexul „Pier Conference & Spa” va sta la dispozitie cu servicii de standarde internationale de calitate.
„Pier Conference & Spa” reprezinta una dintre cele mai mari investitii in elemente de creatie artistica, din centrul Bucurestiului, acesta fiind conceput exclusiv pentru a-i asigura clientului satisfactia unui sejur de vis, intr-un decor unic.
Structura complexului „Pier Conference & Spa” este formata din 18 camere, din care 10 Apartamente si 8 Double Room, fiecare dintre acestea avand o tematica distincta, in care eleganta, luxul si confortul sunt doar cateva dintre elementele comune.
Pentru a asigura eficacitatea unui sejur complet, complexul beneficiaza de un Boutique Cafe, restaurant amplasat la ultimul etaj, sala de conferinta dotata cu aparatura de ultima generatie, avand o capacitate de minim 50 de persoane, centru de wellness & spa dotat cu piscina interioara, sauna, zona de fitness si centru de remodelare corporala.