Receptioner-Restaurant Bucuresti

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

În calitate de Recepționer, sunteți în principal responsabil pentru gestionarea recepției și a sarcinilor administrative ale restaurantului, inclusiv, dar fără a se limita la, salutarea oaspeților, răspunsul la telefoane, gestionarea rezervărilor și serviciul pentru clienții unui restaurant luxurios si exotic din Bucuresti

CERINTE

• a avut experiență anterioară într-un rol similar/relevant
• persoana prietenoasa și profesionista în abordarea clientilor
• abilități excelente de etichetă telefonică și de comunicare
• are capacitatea de multi-tasking
• dorința de a învăța și de a munci la standarde inalte
• vorbeste limba engleza fluent (obligatoriu)!

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial
• Transportul decontat
• Posibilitatea de formare si promovare in cadrul companiei
• o masa gratuita oferita in timpul programului
• reduceri pentru personal la toate restaurantele grupului
• uniformă curată zilnic

Prin sucursalele din București și Brașov, oferim întregul nostru suport clienților aflați în întregirea echipelor interne, fie pentru zona de white collar - personal de birou, fie pentru cea de blue collar - echipe de muncitori, personal producție, logistică, etc.