Receptioner, Personal Restaurant, Housekeeper pentru Marea Britanie

WORK&ADVENTURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul tau de vis inseamna sa lucrezi in turism, in Marea Britanie?
Daca vorbesti limba engleza la nivel conversational si ai abilitatile necesare pentru a lucra in turism, iti poti vedea visul implinit! Tot ce ramane de facut este sa ne contactezi si sa te inscrii la preselectie.
Candidatii acceptati vor primi in hoteluri din Marea Britanie joburi precum: Receptioner, Personal Restaurant, Asistent general, Housekeeping, Ajutor la bucatarie sau Portar.
Programul cuprinde:

Modulul I (7 luni):
- 2 saptamani de cursuri in domeniul resurslor umane;
- 6 luni de munca;
-1 saptamana de cursuri in domeniul resurselor umane.

SAU
Modulul II (9 luni):
- 8 si ¿ luni de munca;
- 1 saptamana de cursuri in domeniul resurselor umane.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza, cel putin nivel intermediar;
- responsabil, atitudine pozitiva, flexibil, adaptabil

sc WORK&ADVENTURE srl este o companie privata avand ca scop plasarea fortei de munca pe plan international, promovarea programelor de schimb intercultural, universitati, colegii, cursuri, AuPair etc