Receptioner

Atlantis Fitness&Lifestyle

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa se asigure ca toti clientii, potentialii clienti sau vizitatorii sunt intampinati intr-o maniera prietenoasa.
Sa reprezinte Centrul cu profesionalism, politete si respect.
Sa efectueze programari pentru membrii Centrului asigurandu-se, in mod profesionist, de respectarea programului instructorilor.
Este responsabil de banii incasati in timpul turei.
Sa etaleze o atitudine colegiala si binevoitoare fata de ceilalti angajati ai Centrului
Sa poarte in mod obligatoriu uniforma pusa la dispozitie de Centru
Sa-si indeplineasca activitatile zilnice conform regulilor, standardelor si procedurilor in vigoare.

CERINTE

Absolvent studii medii sau superioare
Bune cunostinte PC
Cunostinte de limba engleza, nivel avansat - obligatoriu
Sociabilitate, flexibilitate
Excelenta comunicare, politete
Sa aiba memorie buna, tact profesional, sa manifeste o atitudine respectuasa fata de membrii Centrului si fata de colegi
Spirit de echipa si abilitate de a se adapta cerintelor si schimbarilor prioritare servenite in timpul programului de lucru
SA ZAMBEASCA

Atlantis Fitness&Lifestyle vine in intampinarea membrilor sai cu unul din cele mai avansate concepte de fitness si stil de viata.
Dorinta noastra este ca toti membrii nostri sa beneficieze de antrenamente revigorante si sa schimbam perceptia publicului despre centrele de fitness.
Oaspetii nostri - tratati cu respect de echipa noastra - se bucura de o atmosfera primitoare, intr-un sediu bine intretinut.
Misiunea noastra este sa oferim o experienta :
- Educationala
- Distractiva
- Prietenoasa si atragatoare
- Functionala si inovativa
astfel incat sa satisfacem nevoile de sanatate si fitness ale intregii familii.
Atlantis Fitness&Lifestyle este un centru de fitness ce ofera membrilor sai o gama larga de servicii.
In incinta sa va puteti bucura de : doua piscine ( interioara si exterioara ) si jacuzzi; sala de fitness & gym; sala de aerobic si cele mai recente programe de antrenament; masaj si sauna; spinning; zona special amenjata pentru copii "Kids Fit&Fun"; vestiarele si serviciile aferente complete.
www.atlantisfitness.ro