REAL ESTATE BROKER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru – Companie de Real Estate – cu o vasta experienta in domeniul tranzactiilor imobiliare, activeaza pe segmentele rezidential, case / vile, terenuri, birouri si comercial.

Intr-un mediu de lucru placut si profesionist, ca cel al clientului nostru, vei avea oportunitatea reala de a te dezvolta profesional, dar si de a castiga foarte multi bani.

APLICA ACUM LA ACEST ANUNT PENTRU A TE ALATURA UNEI ECHIPE TINERE DE PROFESIONISTI IN IMOBILIARE!

Ca Real Estate Broker vei avea urmatoarele responsabilitati:

Prospectarea pietei imobiliare si identificarea proprietatilor care corespund cerintelor clientilor
Gestionarea si largirea portofoliului prin contactarea potentialilor clienti
Publicarea ofertelor pe site-uri, in ziarele si revistele de specialitate, in functie de specificul proprietatii
Organizarea vizionarii si prezentarii proprietatilor imobiliare
Acordarea de consultanta pe intreaga perioada a desfasurarii negocierilor
Promovarea imaginii companiei si a ofertelor imobiliare
Mentinerea si dezvoltarea unei bune relatii profesionale cu clientii companiei.

CERINTE

Daca esti o persoana activa, orientata spre success, dornica sa lucreze intr-o atmosfera competitive si ai:

Minim 1 an experienta in domeniul imobiliar
Excelente abilitati de prezentare si comunicare
Calitati de bun negociator
Orientare catre client si rezultate
Capacitate de organizare si planificare
Carnet de conducere categoria B.

Te asteptam sa faci parte din echipa!

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Telefon de serviciu
Comision motivant
Training de specialitate
Conditii excelente de lucru
Suport intern pentru atingerea obiectivelor.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro.