Real Estate Agent

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intermedierea incheierii tranzactiilor imobiliare;
- Prospectarea pietei Imobiliare;
- Identificarea cererilor si ofertelor;
- Selectarea cererilor si ofertelor;
- Stabilirea contactelor cu solicitantii si ofertantii;
- Pregatirea, prezentarea si mediatizarea ofertelor;
- Asistarea partilor la incheierea tranzactiilor.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul marketing (reprezinta un avantaj);
- Experienta de 1-2 ani in domeniul intermedierii imobiliare;
- Cunostinte medii de limba engleza; cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj;
- Orientare catre rezultate si time management;
- Persoana dinamica, sociabila si motivata;
- Abilitati de negociere si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea acumularii unei experiente de calitate superioara in domeniu.
- Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
- Echipa tanara si motivata.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)