Psiholog specializat pe recrutare personal casnic si alte categorii profesionale

QLT.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutare si selectie personal pentru posturile: bona, menajera, ingrijire varstnici, si alte categorii profesionale;
- Aplicarea testelor si realizarea profilului candidatului.
Beneficii;
- posibilitatea de dezvoltare a unei cariere in cadrul companiei.

CERINTE

- studii superioare- specializare Psihologie;
- psiholog cu drept de libera practica;
- persoana dispusa sa lucreze la program full-time sau part-time (suntem dispusi sa negociem in functie si de disponibilitatea persoanei);
- preferam sa fie PFA sau dispusa sa lucreze cu un contract de prestari servcii;
- abilitati reale de comunicare si interrelationare;
- persoana responsabila, sociabila si rezistenta la stres;
- cunostinte bune de utilizare a calculatorului.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+comision.

Raporturile de afaceri promovate de noi implica acceptarea premisei ca singura modalitate de obtinere a succesului este aceea in care toate partile implicate castiga, iar acest succes nu se poate obtine dintr-o simpla joaca.
Valorile noastre sunt: Profesionalism, Inovatie, Calitate.

Consultantii si colaboratorii nostri au diferite specializari, precum: psihologie-sociologie, drept, managementul organizatiei, marketing si relatii internationale. Acestia sunt pregatiti sa initieze, sa deruleze si sa finalizeze orice tip de proiect: recrutare clasica, head-hunting, executive search in toate domeniile de activitate: FMCG, farmaceutic, constructii, domeniul tehnic, IT, turism/hoteluri, auto, media, publicitate, transport, servicii, productie, agricol, imobiliar, bancar etc.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul unui candidat si de a identifica capacitatea acestuia de a se integra in echipe si de a aduce plus valoare echipelor respective.