PSIHOLOG PRACTICANT PSIHOLOGIA MUNCII SI ORGANIZATIONALA

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evaluare, selecţie şi expertiză psihologică în vederea angajării, autorizării/menţinerii în funcţie sau la solicitarea instituţiilor abilitate;
- participarea la sesiunile de evaluare psihologica la sediul clientului

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (facultatea de Psihologie)
- Atestat de libera practica in psihologia muncii si organizationala;
- Experienta in domeniu reprezinta avantaj;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Dispobilitate pentru deplasare;

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic intr-o companie in plina dezvoltare;
- lucrul in cadrul unei echipe tinere;
- posibilitati de dezvoltare a carierei.

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.