Property Manager

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activităţii de întreţinere, reparaţii şi menţinere in stare de exploatare a activelor imobile aparţinând companiei
- Gestionare buget de cheltuieli; optimizarea costurilor de intretinere proprietati si raportare;
- Coordonarea si mentinerea relatiilor cu furnizorii de servicii, de utilitati si reprezentanti ai autoritatilor locale asigurandu-se de respectarea tuturor prevederilor legale aflate in vigoare din zona sa de activitate

CERINTE

- Experienta min. 3 ani in domeniul administrativ, imobiliare si/sau property management;
- Minim 1 an in functie de conducere
- Cunostinte operare PC (MS Office, navigare internet, Excel – la nivel avansat);
- Cunostinte prevederi legislative in domeniul constructiilor;
- Cunoasterea limbii engleze – nivel mediu
- Managementul proiectelor, echipei si contractelor

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.