Promovare proiect domeniul financiar

RORY SOL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectul Private Business Club - PB Club a fost ințiat la începutul anului 2013, este un parteneriat intre Piraeus Insurance Reinsurance Broker si Rory Sol pentru a crea o comunitate de membri la nivel național care să beneficieze de o multitudine de avantaje financiare.
Cu ce ne ocupam?

Intermediem o gama larga de produse financiare (asigurari, produse de creditare, etc)
Colaboram cu cele mai cunoscute institutii financiare din Romania
Incheiem parteneriate cu societati din toate domeniile de activitate
Dezvoltam si Promovam proiectul, Recrutam membri
Oferim informatii si consiliere in domeniul financiar

CERINTE

Membrii care doresc sa se implice in proiect si sa desfasoare activitati in cadrul clubului isi pot suplimenta veniturile promovand acest concept sau produsele si serviciile financiare speciale disponibile tocmai pentru a inlesni economisirea, existand pe deasupra si un sistem de comisionare avantajos.
Posturile disponibile sunt asistent in brokeraj si agent de marketing.
Mai multe detalii despre acest proiect unic pe piata din Romania puteti afla accesand www.pbclub.ro

Companie de intermedieri financiare si consiliere in vederea diminuarii costurilor.