Promoteri - campanie stradala

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce presupune acesta campanie?

- Realizarea reclamei stradale cu ajutorul unui panou publicitar electronic sub forma de ghiozdan;
- Oferirea de informatii referitoare la campaniile aflate in desfasurare;
- Realizarea reclamei in grup, impreuna cu alti colegi, pentru un impact vizual major.

CERINTE

Cauti un job flexibil si dinamic? Avem oferta perfecta pentru tine. Daca ai bune abilitati de comunicare si esti o persoana entuziasta alatura-te echipei noastre.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Contract de munca;
- Salariu fix;
- Program de 4h/zi.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.