Promoter zona Titan

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem un salon de frizerie pentru animale si cabinet veterinar.

Cautam sa angajam 1-2 colaboratori pentru distributie stradala si in parc de flyere si materiale promotionale timp de cateva ore pe zi, prezentarea si recomandarea serviciilor noastre.

Durata colaborarii este de minim cateva luni. (atat timp cat conditiile meteo permit desfasurarea activitatii)

CERINTE

Persoana tanara, preferabil cu experienta in domeniul promovarii de produse/servicii (sampling, distributie directa de pliante, vanzari, etc).

De preferat posesoare de animal de companie pentru a intelege mai usor ce implica serviciile noastre.

Disponibilitate cateva ore pe zi, de preferat dimineata sau seara + weekend dimineata.

Domiciliul in zona Titan - Pantelimon.

BENEFICII OFERITE

Plata cu salariu fix sau la ora, in functie de experienta si disponibilitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de cosmetica pentru catei & pisici si pet shop.
Perfect Pet este cel mai popular salon de pe online (>15.000 fani pe Facebook) si unul din putinele saloane din Bucuresti dedicate special cosmeticii de calitate.
Echipamentele sunt moderne si speciale pentru cosmetica animalute, spatiul de lucru este foarte elegant, iar intreg salonul are dedicat un spatiu de peste 80mp.