Promoter servicii medicale

ERKA Synergy Communication

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare servicii medicale clinica privata;
- activitate de teren (stand in centre comeriale);
- program de lucru flexibil, in functie de disponibilitatea fiecaruia, 6 ore pe zi, Luni-Vineri sau Sambata-Duminica.

CERINTE

- atitudine pozitiva;
- persoana comunicativa;
- persoana ambitioasa, cu putere de convingere;
- persoana serioasa si perseverenta;
- persoana responsabila, cu dorinta de implicare, ce apreciaza faptul ca daca are rezultate si este profesionist in ceea ce face, va promova in cariera.

BENEFICII OFERITE

- training de specialitate;
- remunerare atractiva;
- posibilitate de avansare;
- colaborare pe termen lung.

ERKA Synergy Communication este o agentie de publicitate full service, independenta, eficienta si creativa, care, de la infiintarea sa in anul 2004, si-a dezvoltat si imbunatatit in permanenta activitatea si echipa de colaboratori.
Astfel ca, in cei 9 ani, activitatea agentiei a evoluat de la actiuni de BTL la servicii integrate de comunicare: strategie, creatie, productie publicitara, management de proiect, BTL, PR, Web Design, Grafica, Social Media, Foto&Video, Merchindising si Media.
Agentia de publicitate ERKA SYNERGY COMMUNICATION se afla astazi pe lista agentiilor de publicitate care creeaza si consolideaza branduri puternice, in baza unor parteneriate pe termen lung.