Promoter (Project-based)

ComTrack Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta oferte de training pentru copii in cadrul scolilor si gradinitelor (de stat sau particulare)
- Promoveaza imaginea companiei;

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Excelente abilitati de comunicare, Client-Service;
- Prezenta agreabila;
- Personalitate placuta si responsabila;

BENEFICII OFERITE

salariu fix;
bonus in functie de performanta;
program flexibil;

ComTrack Services lucreaza pentru tine de peste 15 ani prin cele 4 divizii ale sale: Soft&Hard, Electronica, Advertising, Event Planner.
In derularea proiectelor pentru clientii nostri, ne-am evidentiat prin eficienta, inovatie si calitate.

In acest moment, dezvoltam 3 proiecte pentru divizia Event Planner www.cheekyparty.ro: English Camp, English for kids - images & sounds, English stuff for kids.

Daca te potrivesti cu profilul cautat de noi si doresti sa te alaturi unei echipe in plina expansiune, asteptam CV-ul tau insotit de poza pentru divizia Event Planner, pe adresa: contact@cheekyparty.ro