PROMOTER pentru industria parfumurilor si a produselor de beauty

Next Step Events

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atragerea potentialilor clienti si evidentierea produselor promovate
- Promovarea imaginii companiei si a produselor promovate

CERINTE

- Absolvent/-a studii medii,
- Persoana carismatica , persuasiva, orientata spre clienti,
- Bune abilitati de comunicare, dinamism,
- Spirit comercial,
- Interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional,
- Seriozitate, responsabilitate si punctualitate,
- Rezistenta la stres,
- Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica,
- Cunostinte medii de limba engleza,
- Experienta in promovarea produselor de beauty confera prioritate in selectia CV-urilor.

Aplicatia dumneavoastra trebuie insotita de 2 - 3 fotografii recente.

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltare profesionala
- Training-uri de specialitate
- Bonus-uri in functie de performante

Next Step Events este o agentie specializata in organizarea si implementarea actiunilor de tip instore promotion.

Oferim solutii integrate de BTL adaptate nevoilor particulare ale clientilor.