PROMOTER

Concepta Ideal Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu stim cum arati, cat de sociabil/a esti, cat de placut/a poti sa te faci sau ce fel de conversatii poti sa intretii, dar ne-ar placea sa te cunoastem mai bine!

Daca te atrage una sau mai multe din activitatile de mai jos:
- întâmpinarea clienţilor;
- atragerea de vizitatori în stand (la târguri, expoziţii);
- servirea clientilor cu băuturi, gustări;
- oferirea de informaţii pentru clienţi / vizitatori / invitaţi;
- distribuirea materialelor publicitare;
- prezentarea produselor;
- promovarea produselor sau serviciilor;
- promovarea imaginii firmei.
- stimularea vanzarilor;
- întreţinerea atmosferei.

Te asteptam pe platforma www.bursahr.ro. Fa-ti un profil cat mai complet, ataseaza o poza recenta, si creeaza-ti cel mai interesant Video CV!

CERINTE

Daca ne vei convinge ca esti o persoana cu aspect fizic placut, serioasa, responsabila, cu putere de convingere, atitudine prietenoasa, carismatica, cu bune abilitati de comunicare, te vom programa la un Video Interviu!
Succes!

BENEFICII OFERITE

Program flexibil, seriozitate, profesionalism, suport tehnic, conditii de lucru deosebite si siguranta si stabilitate financiara!

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de resurse umane