Promoter

Ad-vance Creative

Job expirat

RESPONSABILITATI

- distribuirea de materiale promotionale in cadrul unei campanii electorale in com.magurele
- deschiderea campaniei are loc joi, 1mai, ora 22, in piata centrala din magurele (jud ilfov, Bucuresti + 4km);program 22-2;campania mai presupune alte 4 actiuni in zilele de 11 mai, 18 mai si 25 mai unde se cauta persoane apte de a merge pe biciclete;se lucreaza doar 3 h.zi; + ziua de inchiere, vineri 30 mai (program dupa amiaza);

CERINTE

-tineri seriosi, responsabili, capabili de munca in echipa
-eventual capacitatea de a merge pe bicicleta
- posibilitate de lucru pe intreaga durata a campaniei (1 mai, 11mai, 18 mai, 25 mai, 30 mai)

BENEFICII OFERITE

Plata : 4h/zi -30 lei
3h/zi - 23 lei

Ad-vance Creative SRL este o companie cu capital integral romanesc privat, agentie full service.
Agentia este inca noua pe piata de gen, dar are un background profesionist, cu experienta in publicitatea romaneasca de peste 5 ani. Lucrarile si evenimentele pe care oamenii din spatele Ad-vance le-au organizat pana acum recomanda agentia.