PROMOTER

VP Holding Management System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dacă dorești să urmezi un plan de carieră și să fii ajutată să îl realizezi…
Dacă vrei să explorezi noi oportunități de dezvoltare personală și profesională…
Dacă îți dorești un internship plătit…
Te invităm să faci parte din echipa VP Holding! Așteptăm CV-ul tău!

Scopul general al postului: Realizează promoţii şi sampling-uri, promovează serviciile angajatorului, informând potenţialii clienţi despre serviciile și promoțiile oferite.

Sarcini și responsabilități:
- Promovarea serviciilor de alimentaţie publică (catering companii, evenimente private şi corporate);
- Vânzarea serviciilor aferente postului către clienţii companiei;
- Participarea în cadrul campaniilor de marketing;
- Promovarea restaurantului prin specificul şi unicitatea lui.

CERINTE

Cerinţe:
- Studii superioare absolvite sau în curs de absolvire;
- Puternice abilităţi de comunicare şi interrelaţionare umană;
- Cunoştinţe avansate de limba engleză (scris, citit, vorbit);
- Experienţa în vânzări servicii, constitue un avantaj;
- Permis de conducere categoria B.

Competențe
- Capacitatea de a convinge, de a argumenta şi de a face transfer de încredere către cei din jur;
- O foarte bună capacitate de planificare şi organizare a muncii proprii.

Abilități/aptitudini
- Atitudine pozitivă, constructivă şi cu excelente abilităţi de comunicare;
- Motivare şi determinare pentru a obţine rezultate;
- Capacitate de a identifica soluţii reale de rezolvare a problemelor cu care se confruntă;
- Raţionament sănătos bazat pe argumentaţie, logică şi tipare comportamentale universale (discerne dintre bine şi rău);
- Dimamism, charismă, jovialitate;
- Aspect fizic plăcut;
- Orientare către client;
- Integritate personală, corectitudine, onestitate;
- Capacitate de lucru în echipă şi individual.

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Salariu competitiv și bonus în funcție de indicatorii de performanță;
- Asigurare medicală;
- Echipă tânară și performantă;
- Posibilitatea implementării unor soluții și strategii personale;
- Interacțiunea cu proiecte diverse;
- Accesul la activități variate și la sarcini complexe ce favorizeaza evoluția profesională.

DESCRIEREA FIRMEI

VP Holding - we build business!

Cu peste un deceniu de activitate și experiență în mediul de business românesc, VP Holding reunește 12 societăți care oferă soluții integrate unui spectru larg de clienți, într-o gamă vastă de domenii cu expertize specifice.

Portofoliul de produse, de servicii și de brand-uri cu marca VP Holding asigură soluții complete pentru dezvoltarea integrală a unei idei de afaceri.

Astăzi, VP Holding numără în jur de 200 de angajați şi deține know-how-ul, resursele, sistemele şi experiența necesare ca dezvoltator de afaceri și este angrenat în realizarea de proiecte imobiliare, centre comerciale şi parcuri industriale.

Core business-ul VP Holding s-a format în jurul expertizelor sale principale: project management, engineering, accesare fonduri nerambursabile, dezvoltarea de aplicații software, certificare sisteme de management. Liniile de business secundare, aflate într-o permanentă dezvoltare sunt: construcții, media&marketing, administrarea de afaceri și servicii de resurse umane.

Pentru a asigura satisfacerea cerințelor clienților la cel mai înalt nivel coroborate cu preocuparea permanentă pentru un mediu înconjurător sănătos și un climat de lucru performant, companiile- membre VP Holding au obținut certificarea ISO. Iar principiile care ghidează activitatea angajaților din VP Holding sunt: principiul cooperării, al eficienței în execuție, al efortului minim (heritage), al dezvoltării durabile, al competenței, al implicării, al loialității și al confidențialității.

În VP Holding, oamenii sunt cea mai importantă şi valoroasă resursă, iar timpul este pilonul principal al tuturor activităţilor, reprezentând o valoare în sine.

VP Holding reunește o echipă tânără, profesionistă şi dedicată, care salută iniţiativa şi creativitatea, dornică să își extindă numărul de membri. Dacă eşti o persoană activă, pasionată de domeniul tău de activitate şi îţi doreşti să te dezvolţi, te aşteptam să te alături echipei noastre!