Project Sales Manager

Media City

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea de consultanta investitorului ca urmare a studiilor efectuate prin evaluarea pietei ,
- coordonarea si supervizarea globala a managementului de proiectare / constructii / vanzare,
- reprezentarea tehnica a Angajatorului in fata unor terti (ex: autoritati)
- coordonarea activitatii de marketing axata pe proiect.

CERINTE

- Studii universitare tehnice in domeniul constructiilor si / sau managementului de proiect;
- Minim 3 ani experienta in domeniu;
- Experienta in supervizarea a minim un proiect de investitii in domeniul imobiliar;
- Cunoasterea avansata de limba engleza;
- Persoana dinamica, serioasa, ferma, orientata spre rezultat;
- Foarte bune abilitati de coordonare, planificare si organizare;
- Capacitatea de relationare si comunicare, planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Doresti sa preiei controlul bugetului tau? Minim garantat 1.0000 Euro!
Doresti ca beneficiile tale sa-ti reflecte cu adevarat meritele?
Doresti sa lucrezi alaturi de o echipa tanara, entuziasta, ambitioasa intr-un mediu de lucru care corespunde celor mai exigente gusturi?

MediaCity este solutia ta. Daca corespunzi cerintelor noastre, te asteptam cu drag alaturi de noi!

Compania Media City a fost fondata in anul 1996 si ofera clientilor sai o gama completa de servicii imobiliare la un inalt nivel profesional.
Corectitudinea si excelenta dovedite in toti acesti ani ne-au asigurat notorietate si, implicit, un un loc in topul celor mai bune agentii imobiliare din Bucuresti.