PROJECT MANAGER specializat pe INFRASTRUCTURA - proiect REZIDENTIAL amplu!

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea eficienta a activitatilor de proiectare, aprovizionare, executie a lucrarilor de constructii si infrastructura;
- colaborarea cu furnizorii externi;
- planificarea lucrarilor in acord cu bugetul alocat;
- monitorizarea constanta a proiectului urmarind incadrarea in termene.

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte PC: Primaversa sau MS Project
- experienta anterioara in constructii pe un post similar
- permis de conducere cat. B
- limba engleza fluent

- experienta in negociere si planificare
- persoana organizata, comunicativa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial consistent si atractiv;
- posibilitatea de a lucra pe PROIECTE MARI, ambitioase - locatia: Bucuresti;
- oportunitatea de dezvoltare alaturi de o echipa de profesionisti.

Pluri Consultants Romania ofera solutii globale pentru Capitalul Uman, companiilor din Romania si din strainatate.

RECRUTAM in prezent un PROJECT MANAGER cu experienta in INFRASTRUCTURA pentru un client cunoscut, un DEZVOLTATOR imobiliar cu o istorie de succes si cu vechime pe piata romaneasca.