project manager retele edilitare de apa si canal

rotary constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea efectuării lucrărilor de construcţii, respectiv verificarea calităţii acestora;
Asigurarea respectarii clauzelor contractuale atat in relatia cu beneficiarul cat si cu subantreprenorii;
Asigurarea respectarii graficului de executie;
Asigurarea aprovizionării adecvate cu produsele/serviciile necesare derulării optime a activităţilor din cadrul organizaţiei;
Asigurarea transportului materialelor la punctele de lucru;
Asigurarea mentenanţei autovehiculelor, asigurarea cu piese de schimb şi echipamente necesare;
Analizeaza, selecteaza si negociaza ofertele primite pentru materiale, echipamente si lucrari;
Colaboreaza cu toate departamentele companiei pentru realizarea activitatii.

CERINTE

Studii superioare tehnice de lunga durata (Specializarea: Constructii hidrotehnice (de preferat), Instalatii pentru constructii, Constructii civile);
- Experienta in coordonarea executiei contractelor de tip FIDIC pentru retele de apa si canal de cel putin 3 ani;
- Experienta ca Reprezentant al Antreprenorului dovedita prin recomandari de la beneficiari;
- Cunostinte generale in domeniul achizitiilor publice;
- Cunostinte generale contracte de furnizare echipamente si sisteme;
- Capacitate de a urmari si controla eficient mai multe probleme simultan;
Abilitati:
- Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Rigurozitate si atentia pentru detalii;
- Capacitate de a respecta termene limita;
- Initiativa in actiuni;
- Orientare catre rezultate;
- Simtul datoriei si al responsabilitatii;
- Perseverenta, flexibilitate, consecventa.
- Cunostinte de operare PC(Excel, Word, Powerpoint, MS Project, AutoCad)

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, maşină, telefon, laptop

Rotary Constructii este lider in executia de constructii de vile, blocuri de locuinte,dar si cladiri de birouri, sedii administrative, scoli si sali de sport sau restaurari de mare complexitate, la preturi convenabile, remarcandu-se prin rapiditatea deciziei si supletea negocierilor, respectand termenele convenite si in conditii de calitate deosebita.