Project Manager Online

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Coordoneaza un website identificand directii de dezvoltare si concepand solutii creative si proiecte speciale in scopul cresterii veniturilor site-ului;
• Planifica, organizeaza, conduce si controleaza activitatea site-ului;
• Urmareste cresterea numarului de utilizatori unici per luna;
• Monitorizeaza costurile, urmarind incadrarea acestora in buget.

CERINTE

• Studii superioare finalizate cu licenta;
• Cursuri de specialitate in Project Managent reprezinta un avantaj;
• Experienta de minim 2 ani in domeniul online;
• Experienta in managementul proiectelor/echipelor de proiect;
• Capacitate de intelegere a nevoilor clientilor;
• Abilitati ridicate de relationare umana;
• Abilitati de comunicare asertiva.

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant (in concordanta cu nivelul profesional si experienta);
• Posibilitate de dezvoltare profesionala;
• Tichete de masa;

Active Soft este una dintre cele mai mari companii web din Romania, cu o bogata istorie (20 ani) in dezvoltarea si sustinerea de aplicatii web si mobile.
Dintre proiectele noastre de top amintim: Clopotel.ro, Copilul.ro, CrestinOrtodox.ro, Ele.ro, 4tuning.ro, Calificativ.ro, Myjob.ro, Referat.ro,, Studentie.ro, aplicatiile pentru mobil Povesti si Laso.ro. Peste 10 milioane de vizitatori ne acceseaza in fiecare luna.

Active Soft - smart internet aplications.