Project Manager Junior

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste specificatiile de produs pentru contracte;
- Defineste si urmareste derularea proiectelor;
- Gestioneaza stocurile de siguranta;
- Ofera suport tehnic pentru vanzari;
- Lanseaza comenzile.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
- Absolvirea unor cursuri de Project Management constituie un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza;
- Utilizare PC (Word, Excel);
- Simt tehnic si rezistenta la stres;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Atitudine pro-activa si spirit de echipa;
- Disponibilitate la program prelungit, daca este necesar.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitatea dezvoltarii carierei

Inform Lykos membra a unui grup multinational de companii activeaza in domeniul tipografiei si al serviciilor IT fiind specializata in productia de formulare fiscale cu regim special, formulare comerciale si bancare, tiparirea de date variabile, programe de fidelizare, personalizare de carduri, etc. In prezent, in Romania, compania numara peste 350 de angajati.