Project Manager - infrastructura rutiera

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planifica, programeaza, lanseaza si urmareste activitatile de proiectare, aprovizionare si executie a lucrarilor de constructii in vederea realizarii la termenele stabilite
- monitorizeaza activitatea colaboratorilor din echipa de proiect pentru respectarea termenelor contractuale
- evalueaza proiectul urmarind incadrarea in termene
- propune solutii de remediere a eventualelor probleme, in timp util

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara min. 1 an
- gestionarea unui buget de minim 2 mil euro per proiect
- rezistenta la stres
- abilitati de organizare, planificare si previzionare
- atitudine proactiva
- limba engleza, franceza sau araba nivel fluent, limbaj tehnic in special

BENEFICII OFERITE

S. C. ROMSTRADE, fondata in anul 1994, se prezinta ca un competitor reprezentativ in peisajul constructorilor din Romania, fiind recunoscuta pentru realizarile proprii in domeniul lucrarilor de infrastructura.

Principalul obiectiv al ROMSTRADE este asigurarea unui inalt nivel calitativ al lucrarilor executate, investindu-se in acest sens resurse umane si tehnologii avansate in concordanta cu standardele europene.