Project Manager Assistant

Avrig 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul postului

Ofera echipei de proiect sprijin administrativ, organizatoric si in procesul de comunicare. Raporteaza Managerului de Proiect. Colaboreaza cu echipa de proiect si cu departamentele: Contractare/ Plati, Juridic, Contabilitate.

Descrierea Postului

- Se implica in proiectele de investitii repartizate, privind aspectele tehnice si financiare

- Pastreaza si tine evidenta pentru :
- documentatia tehnica a proiectului (autorizatii, avize, proiecte, dispozitii de santier)
- contracte cu antreprenori, furnizori, clienti
- corespondenta tehnica pentru proiectele alocate

- Primeste toate facturile legate de proiect, face controlul costurilor pentru proiectele repartizate, obtine avizul de plata din partea managerului de proiect, tine evidenta cheltuielilor si le transmite departamentului Contabilitate

- Realizeaza si actualizeaza lunar diverse situatii de lucrari/ furnizori, in conformitate cu indicatiile Managerului de Proiect

- Participa la sedintele saptamanale de santier si intocmeste rezumatele acestor intalniri

CERINTE

- Studii tehnice finalizate- Constructii/ Instalatii
- Minim 1- 3 ani experienta pe o pozitie similara
- Abilitati medii de operare PC: Autocad, MS Office
- Buna stapanire a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze este un avantaj
- Persoana activa, cu initiativa, perseverenta, fire ordonata si abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv
- Abonament la o clinica medicala privata
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Conditii de lucru moderne si ergonomice

Fondat in 1999 de catre patru investitori americani, Grupul Avrig 35 a devenit leader in dezvoltarea de proiecte imobiliare pe piata romaneasca. Bazandu-se pe vasta experienta internationala a actionarilor si specialistilor sai, Grupul investeste si dezvolta proiecte imobiliare ambitioase. Printre acestea se numara constructia de centre de afaceri, renovarea la standarde occidentale a unor ansambluri imobiliare si relansarea lor pe piata, managementul si operarea cladirilor de birouri. Printre proiectele reprezentative ale Grupului, se numara:

- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank, in 18 orase din Romania
- Noul sediu Lafarge din Bucuresti
- Ambasada Canadei din Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti

Pentru informatii suplimentare despre Grup, va rugam sa accesati www.avrig35.ro