Project Manager

AS3-Administrare Strazi S3 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scopul general al postului este gestionarea activitatii de pe santier pentru desfasurarea in bune conditii si pentru calitatea optima a lucrarilor.
Sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);

CERINTE

• sa foloseasca timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu;
• sa coordoneze santierul (verifica situatia in teren, realizeaza masuratori preliminare, evidentiaza eventualele probleme tehnice)
• sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier:
• sa gestioneze planul operativ de siguranta
• sa raspunda de incadrarea in bugetele stabilite
• sa raspunda de respectarea graficului de lucrari
• sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca
• sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei
• sa fie cinstit, loial si disciplinat, dand dovada in toate imprejurarile de o atitudine civilizata si corecta fata de toate persoanele cu care vine in contact;
• sa-si insuseasca si sa respecte normele si instructiunile de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora;
• sa execute alte activitati in legatura cu indeplinirea sarcinilor de serviciu precizate de persoanele care au acest drept

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant; tichete de masă
• Program de lucru 8 ore/zi, 1 oră pauză de masă;
• Posibilitatea de dezvoltare a cunoștințelor;
• Posibilitatea de a lucra in cadrul unor proiecte de anvergură;
• Mediu de lucru profesional.

Societatea AS3-ADMINISTRARE STRĂZI S3 SRL caută noi colegi cu studii și experiență de lucru în domeniul construcțiilor.