Project Coordinator (Departament Implementare)

Wave Division

Job expirat

RESPONSABILITATI

iti doresti sa lucrezi intr-o agentie de publicitate?
Ai experienta in activitati specifice implementarii de proiecte "in store"?
Iti doresti sa coordonezi proiecte de implementare in teren?

CERINTE

Daca poti raspunde afirmativ la toate intrebarile de mai sus si daca:

- deti abilitati dezvoltate de comunicare verbala, scrisa, nonverbala;
- ai capacitatea de a obtine rezultate in conditii de munca sustinuta si stres;
- utilizezi cu usurinta programele de operare PC si
- cunosti limba engleza la nivel avansat...

...cu singuranta esti candidatul ideal pentru pozitia Project Coordinator in cadrul agentiei noastre de publicitate.

Aplica la acest anunt si vino sa iti pui in practica cunostintele si experienta!

BENEFICII OFERITE

www.wavedivision.ro

Wave Division este o companie formata din profesionisti specializati in marketing in-store. Cu mai bine de 9 ani de experienta pe piata din Romania si proiecte la care au participat peste 12 milioane de consumatori, putem spune ca stim sa ne facem meseria. Promotii de vanzari, Merchandising, Evenimente, Sampling, Mystery Shopping, Productie de POSM - trebuie sa excelezi in toate aceste domenii. Dar nu-ti fa griji. Ai ajuns unde trebuie. Exploreaza site-ul nostru si vei intelege.