Freelance Recruiter and Admin - project based

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru proiectele noastre cautam o colaboratoare / un colaborator, initial pe o perioada de 3 luni, cu posibilitate de extindere, avand urmatoarele responsabilitati:

- Derularea procesului de recrutare end to end (contactare candidati, programare interviuri tehnice, sustinere interviuri de HR si testari psihologice, intocmirea raportului de prezentare a fiecarui candidat IT Manager-ului)
- Scrie articole pe diverse teme relevante domeniului HR
- Editari foto-video
- Alte task-uri administrative

CERINTE

Ce asteptam de la tine?

- Experienta in desfasurarea proiectelor de recrutare end to end
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Persoana dinamica, flexibila, orientata spre rezultate, ambitioasa, perseverenta, cu abilitati de multi-tasking
- Limba engleza la nivel avansat
- Bune abilitati de operare PC

Noro Consulting Services este o companie romano-norvegiana care oferta consultanta si servicii de resurse umane, specializata pe domeniul IT.