Proiectant retele de telecomunicatii, arhitect broadband,responsabil managementul calitatii

SC RADINC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica si executa receptiile legate de reteaua de servicii backhaul
Contribuie la grila/grilele de evaluare a ofertelor;
Evalueaza propunerile ofertantilor si elaboreaza rapoarte de evaluare; Realizeaza acceptante partiale si finale; Asigura managementul riscurilor pentru programul broadband; Contribuie la elaborarea manualului de proceduri; organizeaza documentele elaborate pe suport hartie si electronic.

CERINTE

Expert cheie - Proiectant retele de telecomunicatii, arhitect broadband,responsabil managementul calitatii
Studii universitare in domeniul tehnic IT&C
Experienta profesionala de specialitate - Participarea in proiecte de comunicatii, arhitectura retele broadband, responsabilitati privind calitatea lucrarilor executate si/sau
proiecte finantate din fonduri europene nerambursabile.

BENEFICII OFERITE

-decontare transport

Firma de consultanta si management. Scriere si implementare proiecte finantate din fonduri nerambursabile.