proiectant mobilier si programator CNC

S.C. PROFI STIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

deseneaza, proiecteaza (simulare 3D) proiectele incredintate;
participa la antemasuratori si masuratori pt. relevarea situatiei existente;
implicarea in toate fazele unui proiect, de la proiectare pana la executie.
-analiza rutelor tehnologice si crearea programelor pt. CNC;
-executarea si testarea programelor CNC folosind softul ArtCAM;
-realizarea necesarului de materiale si scule aschietoare necesare procesului de fabricatie.

CERINTE

- studii medii/superioare;
-experienta in domeniu;
-cunostinte de programare specifice: Autocad, Arhicad, Autodesk 3DS Max, Photo Shop, Corel Draw, etc.;
-bun coordonator de specialitate atat in proiectare cat si in executie;
-carnet de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- pachet salarial atractiv
- oportunitati de dezvoltare personala

Societate cu capital privat, productie mobilier, prelucrator autorizat materiale compozite (corian).